vesti24.mk

Tag : злосторство

ЗАБАВА

МАЈКА-МОНСТРУМ: Поради тоа што им го правела на ќерките многумина сакаат да ја убијат, а таа доби најблага казна (ВИДЕО)

admin
Морган Самерлин тешко може да се нарече мајка, иако родила две девојчиња, кои, за жал, ги подведувала на педофили за пари. 25-годишната Американка од Џорџија...