vesti24.mk

Tag : злоупотреба деца

ЗАБАВА

Родители, гледајте го ова: Видео кое го заобиколи светот, да се подигне свеста против злоупотреба на децата!

admin
Целта на данските студенти од задачата која што ја добиле била да направат видео запис за подигнување на свеста кај луѓето за семејното злоставување и...