vesti24.mk

Tag : злочин

ЗАБАВА

НАСА го истражува првото злосторство во вселената

admin
НАСА ги истражува тврдењата дека астронаутката Ен Меклејн пристапила кон банкарската сметка на својата поранешна партнерка од Меѓународната вселенска станица. Ова можеби е првиот извештај...