vesti24.mk

Tag : знак за помош

ЗАБАВА

ФОТО: Мажи спасени од мал остров откако напишале СОС во песокот

admin
Ид мал остров на Пацификот спасени се тројца мажи откако напишале на песокот огромен знак СОС кој бил забележан од воздух. Тие се воделе за...