vesti24.mk

Tag : зоки кичеец

ВЕСТИ

Зоки Кичеец вчера излегол од „Шутка“: Префрлен е на Кардиологија откако му се слошило

admin
Зоран Милески или познат како Зоки Кичеец од вчера попладне е пациент на Кардиологија, дознава 24 инфо. Кичеец заедно со Боки 13 се двајцата првообвинети во...
ВЕСТИ

Боки 13 и Зоки Кичеец во добра здравствена состојба- немаат никакви барања

admin
Бојан Јовановски познат како Боки 13 и Зоран Милевски познат како Зоки Кичеец се во добра здравствена состојба, а од управата на затворот „Скопје“ велат...