vesti24.mk

Tag : зомби змија

ЗАБАВА

Неверојатно! – Змија која има неверојатен трик за да се спаси од опасност(ВИДЕО)

admin
Научниците не можат да докажат како оваа змија го научила овој генијален трик за да се заштити од било каква закана. Таа наместо да напаѓа,...