vesti24.mk

Tag : Зона Замфирова

ЗАБАВА

15 години од Зона Замфирова – Која била вистинската Зоне? – Фото

admin
Српскиот филм кој ги сруши сите рекорди на гледаност кај нашиот северен сосед наполни точно 15 години од премиерата во 2002 година. Режисерот Здравко Шотра...