vesti24.mk

Tag : зоран нечев

ВЕСТИ

Нечев: Скептичен сум дека во јуни ќе добиеме датум за почеток на преговорите за влез во ЕУ

admin
Зоран Нечев од Институтот за демократија во гостувањето во емисијата Топ тема на Ваша страна на телевизија Телма одговарајќи на новинарско прашање дали може да...