vesti24.mk

Tag : Зоран Стефановски

ЦРНА ХРОНИКА

Трагедија: Зоран Стефановски загина во сообраќајка

admin
Загина Зоран Стефановски, поранешен претседател на Советот за радиодифузија, во тешка сообраќајна несреќа што се случила денеска околу еден часот по полноќ во Скопје, пренесе...