vesti24.mk

Tag : зоран јовановски

ВЕСТИ

Јовановски: Минатата и оваа година се лет во место во однос на случувањата со економијата во државата

admin
Зоран Јованоски од Стопанска комора на Македонија во своето гостување „Топ Тема“ зборуваше за економската состојба во државата и посочи дека оваа година нема да...