vesti24.mk

Tag : зорица заева

ВЕСТИ

Додека секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари (ФОТО)

admin
Додека народот гладува и тоне во сиромаштија, семејството на Зоран Заев се луксузира. Секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, но Зорица...
ВЕСТИ

ВИДЕО: Заев држи говор во ОН, а неговата сопруга сурфа на мобилен

admin
Премиерот Зоран Заев, синоќа во Њујорк се обрати на Генералното собрание на Обединетите нации. Додека тој зборуваше, за неговата сопруга, која беше во салата, поинтересен...