vesti24.mk

Tag : зрна кафе

ЗАБАВА

Шеверцуван кокаин во зрна кафе: Мора да видите како е тоа спакувано (ВИДЕО)

admin
Италијанската гранична полиција наиде на случај кој е многу интересен и единствен. На границата, во автомобил фатиле еден човек, кој имал торба со зрна кафе....