vesti24.mk

Tag : зуење

ЗАБАВА

Постојано се слушало зуење, па ги отстранил тулите од ѕидот: Бил пречекан од страшна глетка (ФОТО)

admin
На никој не му е сеедно кога таинствено се слуша зуење од ѕидот на домот, а така им беше и на сопствениците на оваа куќа....