vesti24.mk

Tag : Зухеир Мурад

Uncategorized

Најмодерни венчаници од Зухеир Мурад за 2018!

admin
Најпознатиот либански дизајнер Зухеир Мурад ја претстави колекцијата венчални фустани за пролетната сезона 2018-та. Мурад е познат по своите елегантни и женствени креации кои навикнавме...