vesti24.mk

Tag : Ибица

ЗАБАВА

Во авион на летот за Ибица се случила голема тепачка откако една патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите (ВИДЕО)

admin
Инцидентот се случил на летот од Англија кон Ибица, а оваа необична сцена ја снимал еден од патниците кои вели дека пријателите на жената седеле...
Uncategorized ЗАБАВА

Семеен одмор пред финалниот натпревар: Кристијано Роналдо со девојката и малиот син ужива на Ибица Семеен одмор: Кристијано Роналдо со девојката Џорџина и малиот син ужива на Ибица

admin
Кристијано Роналдо деновиве ужива со Џорџина Родригез и малиот син на Ибица. 33-годишниот фудбалер беше фотографиран од папараците додека ја прегрнуваше својата девојка и заедно...
ЗАБАВА

Брејкинг њуз од Ибица: Шампањско од 42.000 долари отиде јабана (видео)

admin
Видеово е како тегла слатко за сеирџии: Тип во ноќен клуб отвара екстремно скапо шише шампањско. Му паѓа. Видеото беше споделено на Фејсбук страна насловена...