vesti24.mk

Tag : Ибрахимовиќ

ЗАБАВА

Златан Ибрахимовиќ фотографиран денеска во Штип?

admin
Според читател на порталот Поглед.мк, светски познатиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ денеска е забележан во градот Штип, каде што истиот е и сместен во нов елитен...