vesti24.mk

Tag : Ивана Владислава

ЗАБАВА

Пластичните операции речиси ја убиле: Ивана открива како изгледала претходно и низ каков пекол

admin
Таа е вистинска “Инстаграм“ ѕвезда и има преку 100.000 следбеници на оваа социјална мрежа. Ивана Владислава има 26 години, живее во Берлин и е вистинска...