vesti24.mk

Tag : ивана наскова

ВЕСТИ КУЛТУРА

Промоција на книгата „Вети ќе ме сакаш“ од Ивана Наскова

admin
По „Совршениот странец“ промоција на втората книга на писателката, стенд-ап комичар и водител Ивана Наскова. Станува збор за роман со исклучително потресна приказна која е...