vesti24.mk

Tag : иванка василевска

ВЕСТИ

Василевска: Основата на Заев е богатење на кланот Заеви,тој за ништо друго не знае

admin
Таков медиумски мрак и цензура како сега во овој период на Зоран Заев немало до сега. Заев прави една пиар стратегија. Но, не очекуваат од...
ВЕСТИ

Василевска и Трипуновски остварија средба со лица со посебни потреби од струмичко

admin
Членовите на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, Иванка Василевска и Цветан Трипуновски денеска остварија средба со претставниците на штитениците на Заводот за заштита и рехабилитација „Бања Банско“. -Ги...