vesti24.mk

Tag : Иванка

Uncategorized

Трамп пристигнал во посета на арапскиот крал, но сите поради овој детаљ во шок гледале во Меланија и Иванка

admin
Претседателот на САД, Доналд Трамп, денес на почетокот на посетата на Ријад, престолнината на Саудиска Арабија, бил гостин на кралот Салман на традиционалната церемонија на...