vesti24.mk

Tag : Иван Маринковиќ

ЖИВОТ

Потресна исповед на Гоца Тржан за насилството кое го трпела со години – Додека ме тепаше, мислев дека ме сака

admin
Пејачката Гоца Тржан дури после 12 години собра храброст прв пат да раскаже како преживела физичко и психичко насилство од своето некогашно момче. -Нашата врска...