vesti24.mk

Tag : Ивона Пантелиќ

Uncategorized

Водителката на Дневник ги засени сите во провокативно мини фустанче! (фото)

admin
Најчесто ја гледаме закопчана до грло, но сега презентерката на вести ги изненади сите со изгледот. Ивона Пантелиќ  деновиве гостуваше во една забавна емисија каде...