vesti24.mk

Tag : иво котевски

ВЕСТИ

Котевски: Заев дојде на власт со злоупотреба на трагедиите на новинарот Младенов и Нешковски

admin
Заев дојде на власт, практично организираше крвави протести 40 полициски службеници беа повредени пред влада, ги гаѓавте луѓето со камења, ги гаѓавте со шипки, ги...