vesti24.mk

Tag : Иги Азелиа

ЗАБАВА

Ја критикуваа поради целулитот на задникот, но пејачката одлучи да го поправи впечатокот

Ferad Aruc
Австралијанската рараперка е позната по своите бујни облини, кои со гордост ги покажува во јавноста и на социјалните мрежи, но пред неколку месеци доживеа дебакл....