vesti24.mk

Tag : игли

ЗАБАВА

Нашле игли за шиење во јагодите што ги јаделе, спроведена истрага

admin
Австралиските власти спроведоа истрага откако во шест сојузни држави се пријавени случаи на пронаоѓање игли за шиење во јагоди. Еден човек завршил во болница откако...