vesti24.mk

Tag : Игор Здравковски

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Здравковски: Кацарска е ангел чувар на Зоран Заев, помага секогаш кога ќе му загусти, а потоа добива награда

admin
На денешната седница на Собранието на Република Македонија се обрати пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Здравкоски кој се осврна на изборот на нов Уставен...