vesti24.mk

Tag : игор семилетов

СВЕТ

Застрашувачко откритие на руските научници: Под Арктичкиот океан се крие нешто што ќе не уништи кога ќе се ослободи

Ferad Aruc
Руските научници откриле најлошо оружје за масовно уништување на светот, кое ги шокирало истражувачите. Лидерот на тимот рекол дека никогаш не видел толкава количина на...