vesti24.mk

Tag : Игор Спасов

ВЕСТИ

Во Бугарија уапсен убиецот на Мартин Нешковски

admin
Министерството за внатрешни работи соопшти дека Бугарската полиција денеска го уапсила Игор Спасов, осудениот за убиството на Мартин Нешковски во 2011 година. По Игор Спасов...
ВЕСТИ

„СДСМ да одговори каде е сега убиецот на Нешковски и дали заради неговата блискост со Заев не ја издржува казната во Идризово“

admin
Зоран Заев мора кривично да одговара за поттикнување. Со објавената интегрална снимка се гледа дека докажаниот манипулатор и лажго Заев свесно и намерно изнел скратена...
МАКЕДОНИЈА

Убиецот на Мартин Нешковски побегнал од затворот во Идризово

Ferad Aruc
Игор Спасов кој е осуден за убиството на Мартин Нешковски побегнал од затворот во Идризово па повторно се вратил во алкохолизирана состојба, јавува порталот Досие...