vesti24.mk

Tag : игралиште

МАКЕДОНИЈА

ФОТО: 26 годишно момче починало во Кисела Вода додека играло фудбал

admin
Дваесет и шест годишно момче вечерва починало во Кисела Вода додека играло фудбал, објавува а1он. Момчето се пожалило дека му е лошо и паднало на...