vesti24.mk

Tag : играње

ЗАБАВА

Мајка предизвика бурна расправа со изјавата: „Мразам да си играм со ќерка ми“ (ВИДЕО)

admin
Да се ​​биде родител носи голем број предизвици и може да биде доста досадно. Една мајка неодамна призна дека има одреден аспект на родителство што...
ЗАБАВА

Денот ќе ви започне со смеење: Орото започна, но овој дедо одлучи да игра во свој стил (урнебесно видео)

admin
Кога ќе засвири народна музика на свадба сите гости стануваат од маса и играат. Е, сега кој колку е талентиран за играње оро е друго...