vesti24.mk

Tag : идеални години

ЗАБАВА

Откриени идеалните години за стапување во брак- ова нема да им се допадне на тие што сметаат дека се уште им е рано

admin
Излегува дека тајната на среќен брак лежи во возраста на парот. Ова го утврдиле американски социолози, пренесува порталот Marriage.com. Според експертите, идеалната возраст за брак...