vesti24.mk

Tag : ие 5

ВЕСТИ

Дурловски од Ресен: ВМРО-ДПМНЕ се залага Македонија да се препознае по нејзината природна убавина и гостопримство, а не по срамниот договор од Преспа

admin
Игор Дурловски, носител на изборната единица 5 во своето обраќање во Ресен потенцираше дека му е огромна чест да се обрати од родниот град на...