vesti24.mk

Tag : ие 6

ВЕСТИ

Стојаноска: Ќе изградиме градинки секаде низ Македонија за да им помогнеме на младите родители

admin
Носителот на изборната единица 6 на листата на ВМРО-ДПМНЕ Дафина Стојаноска денес од населбата Тетовчанка ги повика гостиварчани и тетовчани утре на граѓанските собири во...