vesti24.mk

Tag : Изабела од Битола

Uncategorized

Има само 14 години: Изабела од Битола го освојува пазарот со нејзиниот козметички бренд! (видео)

admin
Изабела Дималовска на само 13 години успеа да направи свој бизнис и да стане претприемач. Нејзиниот козметички бизнис веќе трета година успешно се пробива на...