vesti24.mk

Tag : Изабел Ипер

Uncategorized

Изглед на денот: Изабел Ипер (пак) во џинс на црвениот тепих во Кан

admin
Популарната француска глумица Изабел Ипер на петтиот ден на Канскиот филмски фестивал на црвениот тепих се појави во – фармерки! Да, во џинс со висок...