vesti24.mk

Tag : избегнување казна

ЗАБАВА

Само на Балканец ќе му текне: Како да избегнете казна за неносење маска на отворено (ВИДЕО)

admin
Носењето заштитна маска за едни стана нормално секојдневие, а други се уште не можат да сфатат дека тоа е задолжително и законска обврска. Додека спортуваш...