vesti24.mk

Tag : избирачи

ВЕСТИ

ДИК ги корегираше бројките на избирачи кои гласале и на неважечките ливчиња на изборите

admin
Државната изборна комисија вечерва објави соопштение на својата веб страница со кое ги корегира резултатите од предвремените Парламентарни избори одржани на 15 јули, објавени на...