vesti24.mk

Tag : избоден со нож

МАКЕДОНИЈА

Син го избодел својот татко – маж итно однесен на Ургентен

admin
Во Секторот за внатрешни работи Тетово, од Клиничкиот центар Тетово било пријавено дека кај нив бил донесен 51-годишниот Р.Х. од село Лавце, кој бил повреден...