vesti24.mk

Tag : изборен поткуп

ВЕСТИ

ИЗБОРЕН ПОТКУП: СДСМ е без шанси за законска победа на избори, и мора да купува гласови

admin
По точно три години постојано земање, грабање од граѓаните преку покачени високи даноци, зголемени акцизи за горива кога никој во Европа не го направи тоа,...