vesti24.mk

Tag : избори во САД

ЗАБАВА

Бугарски новинар известуваше во живо за изборите во САД, па стана вирален хит: Пу да ти е*ам маската (ВИДЕО)

admin
Бугарски новинар стана хит на социјалните мрежи. Известувајќи во живо за претседателските избори во САД, маската му правеше проблем, а веднаш штом го најави прилогот...
Uncategorized

Коми: Нема сомнеж дека Русија се мешала во изборите во САД

admin
Немам сомнежи дека Русија се мешала во претседателските избори во Соединетите Американски Држави, но нема докази дека успеала да ги намести гласовите, изјави поранешниот директор...