vesti24.mk

Tag : избори штип

ВЕСТИ

Двојните аршини на власта на дело: Вечерва во Штип се слави со групирање, додека обичните граѓани се казнуваат доколку бидат повеќе од четворица

admin
И додека Македонија руши црни рекорди во починати и новозаболени лица со коронавирусот, СДСМ без срам слави изборна победа во Штип. Двојните аршини на власта...