vesti24.mk

Tag : избор на убавица

Uncategorized

(ФОТО)Најубавите фотографии од Симона која победи на Мис Глобал во Истанбул

Ivana
Манекенката Симона Станковска е избрана за Мис Глобал Еуроазија Старс за оваа година. Изборот се одржуваше во Истанбул, Турција, а нашата убавица изби на првото...