vesti24.mk

Tag : избран

Uncategorized

Ердоган повторно избран за претседател на АК партијата

admin
Духовното присуство на претседателот Ердоган во текот на изминатиот период постојано се чувствуваше во АК партијата. По период од 998 дена претседателот Реџеп Тајип Ердоган...