vesti24.mk

Tag : Изброени му се деновите на „Фејсбук“

СВЕТ

Сорос порача од Давос: Изброени му се деновите на „Фејсбук“

Ferad Aruc
Милијардерот и финансиер Џорџ Сорос на Светскиот економски форум во Давос истакна дека деновите на социјалната мрежа, како и на повеќе американски технолошки компании кои...