vesti24.mk

Tag : извинување

ЗАБАВА

Ако искрено се извинувате, овие 7 работи НЕ СМЕЕТЕ да ги кажете

admin
За несреќа, многу често се случува да кажеме погрешни работи додека се извинуваме, што води кон тоа да бидеме сфатени погрешно, некогаш дури и дополнително...
ЗАБАВА

Тивко се извини: Сериски убиец осуден на неколку доживотни казни

admin
Сериски убиец и силувач, поранешен полицаец од Калифорнија, познат како „’Golden State Killer’ “, изјави денес дека искрено жали за тоа што им го направил...