vesti24.mk

Tag : Изгледа помлада

ЗАБАВА

Џенифер Лопез во бело мини изгледа помлада

Ferad Aruc
На промоцијата по повод втората сезона од шоуто World of Dance  Џенифер Лопез се појави во многу поинакво, младешко издание. За оваа пригода Џеј Ло...