vesti24.mk

Tag : изгорен автобус

ВЕСТИ

Хаос на граничниот премин- Се запали автобус кај Табановце (ВИДЕО)

admin
Автобус се запалил попладнево на автопатот Скопје-граничен премин Табановце, објави 24 Инфо. -Околу 16 часот на излез од земјава од засега непознати причини дошло до...