vesti24.mk

Tag : изгубена

ЗАБАВА

ФОТО: Пронајдена бурма на плажа во Охрид, по ФБ објава најден и сопственикот кој ја изгубил пред 5 години

admin
Денес на плажата Акапулко во Охрид во вода најден е венчален прстен. На него е изгравирано “Mоника+Дејан 28.07 1998”. Убаво би било aко можеме да...