vesti24.mk

Tag : изгубено дете

ЗАБАВА

Мало дете исчезнало следејќи го татко му: 24 години подоцна ја имаат најемотивната средба (ФОТО)

admin
Татко од Кина го изгубил својот син на фреквентна улица во градот Шиан во 1994 година, а сега конечно го пронашол по 24 години, пишува Дејли Мејл....