vesti24.mk

Tag : издржување

ЗАБАВА

Ги тужел родителите затоа што не сакаат да го издржуваат, кога ќе дознаете колку години има ќе се изнасмеете

admin
Иако има диплома од Универзитетот Оксфорд и не работи од 2011 година, 41-годишниот Фајз Сидикви ги тужел своите родители затоа што тие не сакаат да...